Superfish (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: enabled
da: aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: Disable
da: Deaktivér

en: More
da: Mere

en: None
da: Ingen

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Example
da: Eksempel

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Minimum width
da: Minimumbredde

en: White
da: Hvid

en: Style
da: Typografi

en: Examples
da: Eksempler

en: Blue
da: Blå

en: Expand
da: Udvid

en: empty
da: tom

en: Black
da: Sort

en: Not supported
da: Ikke understøttet

en: Starting level
da: Startniveau

en: pixels
da: pixel

en: Recommended
da: Anbefalet

en: Select a type
da: Vælg en type

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Main Menu
da: Hovedmenu

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Maximum number of levels
da: Maksimalt antal niveauer

en: Inaccessible
da: Utilgængelig
