Superfish (8.x-1.8) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
