Superfish (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: enabled
gu: સક્રિય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: More
gu: વધુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Minimum width
gu: ઓછામાં ઓછી પહોળાઈ

en: Blue
gu: વાદળી
