Superfish (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Disable
ug: تاقاش

en: More
ug: داۋامى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: White
ug: ئاق

en: Blue
ug: كۆك

en: Black
ug: قارا
