Superfish (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: enabled
et: lubatud

en: disabled
et: keelatud

en: Disable
et: Keela

en: More
et: Veel

en: None
et: Puudub

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: White
et: Valge

en: Style
et: Stiil

en: Examples
et: Näited

en: Blue
et: Sinine

en: Expand
et: Ava

en: empty
et: tühi

en: Black
et: Must

en: Starting level
et: Alustav tase

en: pixels
et: pikslit

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv

en: Inaccessible
et: Ligipääsmatu
