Superfish (8.x-1.9) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: enabled
he: פעיל

en: disabled
he: מושבת

en: Disable
he: השבתה

en: More
he: עוד

en: None
he: ללא

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: White
he: לבן

en: Style
he: סגנון

en: Blue
he: כחול

en: Expand
he: הרחב

en: empty
he: ריק

en: Black
he: שחור

en: Starting level
he: רמת התחלה

en: pixels
he: פיקסלים

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Collapse
he: כיווץ
