Superslides Fullscreen Caption Slider (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Duration
ja: 期間

en: Delay
ja: 遅延

en: Global
ja: グローバル

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Animation
ja: アニメーション
