Superslides Fullscreen Caption Slider (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Slider
pl: Suwak

en: Global
pl: Globalne

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Animation
pl: Animacja
