Supervisor (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Log
bg: Регистър

en: Settings
bg: Настройки

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: State
bg: Статус
