Supervisor (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Log
ca: Registre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: State
ca: Estat

en: Information
ca: Informació
