Supervisor (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Log
fr: Journal

en: Settings
fr: Paramètres

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: State
fr: État

en: Information
fr: Informations
