Supervisor (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Log
gl: Rexistro

en: Settings
gl: Axustes

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: State
gl: Estado

en: Information
gl: Información
