Supervisor (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Log
hr: Dnevnik

en: Settings
hr: Postavke

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: State
hr: Država
