Supervisor (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Log
lt: Įrašas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: State
lt: Etapas
