Supervisor (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Log
fi: Loki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: State
fi: Tila

en: Information
fi: Tietoa
