Supervisor (2.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Log
ja: ログ

en: Settings
ja: 設定

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Custom
ja: カスタム

en: State
ja: 状態

en: Information
ja: 情報
