Supervisor (2.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Log
lv: Žurnāls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: State
lv: Stāvoklis

en: Information
lv: Informācija
