Supervisor (2.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: State
nl: Status

en: Information
nl: Informatie

en: Connection type
nl: Verbindingstype
