Supervisor (2.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Log
ru: Журнал

en: Settings
ru: Настройки

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: State
ru: Состояние

en: Information
ru: Информация

en: Connection type
ru: Тип соединения
