Supervisor (2.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: State
th: รัฐ
