Supervisor (2.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Log
uk: Журнал

en: Settings
uk: Налаштування

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: State
uk: Стан

en: Information
uk: Відомості

en: Connection type
uk: Тип з'єднання

en: Processes
uk: Процеси
