Supervisor (2.0.0-rc3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Log
ar: السجل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: State
ar: الحالة

en: Information
ar: معلومات
