Supervisor (2.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན
