Supervisor (2.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Log
et: Logi

en: Settings
et: Seaded

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: State
et: Olek

en: Information
et: Andmed
