Supervisor (2.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Log
fa: گزارش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: State
fa: وضعیت

en: Information
fa: اطلاعات
