Supervisor (2.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Log
he: יומן פעילות

en: Settings
he: הגדרות

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: State
he: מצב

en: Information
he: מידע
