Supervisor (2.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Log
hu: Napló

en: Settings
hu: Beállítások

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: State
hu: Állapot

en: Information
hu: Információ

en: Connection type
hu: Kapcsolattípus

en: Processes
hu: Folyamatok
