Supervisor (2.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Settings
is: Stillingar

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: State
is: Fylki

en: Information
is: Upplýsingar
