Supervisor (2.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Log
pl: Dziennik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: State
pl: Stan

en: Information
pl: Informacja

en: Connection type
pl: Typ połączenia
