Supervisor (2.0.0-rc3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Log
sk: Záznam

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: State
sk: Stav

en: Information
sk: Informácia
