Supervisor (2.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Log
sv: Logg

en: Settings
sv: Inställningar

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: State
sv: Läge
