Supervisor (2.0.0-rc3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Log
te: చిట్టా

en: Settings
te: అమరికలు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Information
te: సమాచారం
