Supervisor (2.0.0-rc3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: State
tr: Durum

en: Information
tr: Bilgi
