Supervisor (2.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Log
vi: Bản ghi

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: State
vi: Bang

en: Information
vi: Thông tin

en: Processes
vi: Tiến trình
