Support Mail (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ
