Support Mail (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Message
pl: Wiadomość

en: Recipient
pl: Adresat

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.
