Support Mail (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Send email
pt: Enviar email

en: Message
pt: Mensagem

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Your message has been sent.
pt: A sua mensagem foi enviada.
