Support Mail (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Message
cs: Zpráva

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.
