Support Mail (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Send email
es: Enviar correo electrónico

en: Message
es: Mensaje

en: Recipient
es: Destinatario

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.
