Support Mail (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Send email
ja: メール送信

en: Message
ja: メッセージ

en: Recipient
ja: 受信者

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました
