Support Mail (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Send email
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்பு

en: Message
ta: செய்தி

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.
