Support Mail (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Message
uk: Повідомлення

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.
