SVG Formatter (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Inline
ja: インライン

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ
