SVG Formatter (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Inline
ca: En línia

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps
