SVG Formatter (2.0.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Inline
es: En línea

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Sanitize
es: Limpiar
