SVG Formatter (2.0.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: About
ar: حول

en: Field types
ar: أنواع الحقل
