SVG Formatter (2.0.5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: About
uk: Про модуль

en: Field types
uk: Типи полів

en: Sanitize
uk: Очистка
