SVG Formatter (2.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Inline
az: Xətdə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
