SVG Formatter (8.x-1.05) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Inline
fi: Avoin

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit
