SVG Formatter (8.x-1.05) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Inline
pl: Przed polem

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól
